Reklam & Baskı

Reklamlar  ticari akışın   adeta değişmez bir parçası durumuna gelmişlerdir. İyi bir reklam için dijital olarak çekilmiş bir fotoğrafın yada tasarlanmış bir çalışmanın uygun programlarda metin,grafik,çizim v.b. gibi görselin hazırlandıktan sonra dijital baskı makinalarının yardımıyla doğrudan baskı malzemeleri üzerine basılması yöntemi ile dijital baskı yapıyoruz.

Böylece firma olarak; şirketiniz için yeniliklerin çoğalmasına, ürün türlerinin artmasına, kalitenin yükselmesine katkıda bulunan, tüketicilere çeşitli alternatifler arasından seçim yapma olanağı veren bilgilendirici reklamlar yapan uzman ekibimiz ve bunların görsel olarak arzu ettiğiniz şekilde baskısını yapan dijital baskı ekipmanımız ile  sizlere yardımcı oluyoruz.

Firmanızın tüm reklam tasarım işlerini üstlenebiliriz. Deneyimlerimizi ön koşulsuz paylaşır ve  sizin ile yaptığımız çalışmalarımızın sağlıklı çıkması için seferber oluruz.Tüm tasarım işlerinizi baskıya ve uygulamaya hazır hale getirir, ürünün son aşamasına kadar takip eder, imalat sürecinin doğru biçimde gerçekleşmesini sağlar ve ürün tesliminde çözümler sunarız.

Baskı çeşitlerimize ;
kartvizit,el ilanı,broşür,katalog,klasör,afiş,bloknot,davetiye,antetli kağıt,zarf,teklif dosyası,kitapçık, ambalaj,tebrik,takvim,etiket,menü ve dergi baskısı çeşitlerimizi ve arzunuza göre güncelleyebileceğimiz esnek taslaklarımızı örnek verebiliriz.