Adana Web Tasarım 

Adana web tasarım firması olan Mag-Net Web Tasarım 20 yıldır uzman kadrosuyla yazılım ve web tasarım hizmeti vermektedir.

Adana'daki web tasarım firmaları arasında kalitesi ve profesyonellik anlayışı ile fark yaratan şirketimiz beğinilmeyen web sitelerinden ücret almamaktadır.

NELER VAAT EDİYORUZ?

Web sitenizi en üst sıralara çıkarmayı
Web sitenizdeki görselleri en üst sıraya çıkarmayı
Adresinizi, haritanızı en üst sıraya çıkarmayı
Ziyaretçilerinize kaliteli bir içerik sunmayı
Ve tüm bunları yaparken kurallara uygun yasal yöntemler kullanıyoruz..

Websitenizde olması gereken,belli başlı kriterler vardır:

Web Sitenizin;

Sayfaları Hızlı Yükleniyormu?
İçeriği Yaptığınız İşe Uygunmu?
İletişim bölümünden size kolayca Ulaşılabiliyormu?
Arama Motorlarında Üst Sıralarda Çıkıyormu?
Belirlediğiniz Domain Altında mı Yayınlanıyor?
İçeriğini kendiniz Güncelleyebiliyormusunuz?
Görselliği,Renkleri Firmanıza Uygunmu?

Peki Bir Web Sitesi Nasıl Olmalıdır?

Firmanın Vermek İstediği Mesaja Uygun Olmalı,
Hızlı Erişilebilir Sayfalara Sahip Olmalı,
Arama Motorlarında Üst Seviyelerde Çıkmalı,
Görsellik Açısından Ve Kodlama Açısından Hatasız Olmalı,
Güncellenebilir Yönetici Panele Sahip Olmalı.

Mobil Uyumlu Web Uygulamaları 

Mobil cihazların yaygın kullanımı, mobil web sitesi tasarımını günümüzde gereklilik haline getirmiştir.Adana Mag-Net Web Tasarım olarak IPhone, BlackBerry, Symbian, Android, Windows Mobile vs. gibi platformlara uygun mobil web siteleri oluşturuyoruz. Sunduğumuz mobil web sitesi çözümlerimizle, kullanıcılara ürün ve hizmetlerinizi kesintisiz ve hareketli olarak herhangi bir telefondan görüntülenebilme imkanını sunmuş oluyorsunuz.
Web siteleri genelde, dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarında görünecek şekilde tasarlanmıştır. Günümüzde Wireless ve 4 G teknolojileri ile cep telefonları ve tablet bilgisayarlarda internet kullanımın oranının artmasıyla, mobil web sitelerine olan ihtiyaç yükselmiştir.
Cep telefonu ekranlarının daha küçük olması nedeniyle web siteleri rahat görünememekte bu nedenle web sitenizin ziyaretçileri cep telefonları ile daha rahat bir kullanım için mobil uyumlu, sadeleştirilmiş arayüze ihtiyaç duyarlar. Web sitenize girişler cep telefonlarından yapıldığında otomatik olarak mobil tasarımlı web sitenize yönlendirilecek şekilde düzenlemeler yapıyoruz. 

Neden Biz?

İnternet web tasarımı ile birlikte günümüzde bilgi paylaşımının ve araştırmanın en etkili mecralarından biri haline gelmiştir. Bu sebeple diğer iletişim mecralarına oranla çok daha hesaplı ve etkilidir. Web tasarım birçok internet kullanıcısı tarafından görselliği ifade eden bir kavram olarak algılanmaktadır. Bizim kurumsal anlayışımız; web site tasarımlarının birbirini tamamlayan bir içerik yapısı ve görsel tasarımın entegrasyonu ile oluşması gerektiğidir..
Mag-Net Web  Adana Web Tasarım  olarak web sitelerini belirlenen istek ve hedef kitlenin ihtiyaçlarına göre tasarlarız. Kullanıcılar internette aradıklarını bulmak için arama motorları (google,yahoo,bing) kullanırlar. Bu sebeple web sitelerinin arama motorlarına uyumlu bir şekilde tasarlanması en önemli önceliktir. Fakat sadece arama motorlarına uyumlu bir web tasarımı ayırt edilmenizi sağlamaz. İnternet dünyasında ön sıralarda yer alabilmek adına web sitelerinin tasarım kalitesi, kullanılabilirliği, erişilebilirliğinin yanı sıra içerik ve tasarım uyumu ile rakiplerinize göre bir adım önde olmanızı sağlayacak olan tasarım ve "SEO" konusunda uzman yazılım ekibimiz, rekabetin son derece yoğun bir şekilde yaşandığı internet dünyasında sizin daha önde olmanızı sağlayacaktır.Beğenilmeyen web sitelerinden herhangibir ücret alınmaz.Müşteri isterse tekrar bir çalışma talebinde bulunabilir.

adana'daki web tasarım firmaları