E-ticaret


Elektronik ticaret; ticaretin elektronik ortamda yapılması sağlayan elektronik ticaret ya da kısaca e-ticaret(e-commerce) olarak adlandırılır. Mal ve hizmetlerin üretim, tanıtım, satış, dağıtım, ödeme ve en önemlisi reklam ve pazarlama işlemlerinin bilgisayar ağları üzerinden yapılmasıdır. Size sunduğumuz olanaklar ve web sayfanız sayesinde firmanızın, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin geniş ve ayrıntılı tanıtımını yapabilir, müşterilerinize, bayi ve dağıtım organizasyonlarınıza bilgi ulaştırabilirsiniz.

 1. İçerik ve haber yönetimi olan
 2. Kolay kullanım özellikleri
 3. Sınırsız ürün / kategori yönetimi
 4. Sipariş takip sistemi
 5. Kargo fiyatlama ve yönetimi
 6. Tam arama motoru entegrasyonu
 7. Kampanya / promosyon tanımlamaları
 8. Toplu stok güncelleme işlemleri
 9. Para puan & Hediye çeki sistemi
 10. Fiyat arama motoru entegrasyonları 
 11. Tedarikçi entegrasyonları ve istatistik ve raporlama araçları.

İş, yönetim ve tüketim faaliyetlerinin yürütülmesi için yapılanmış ve yapılanmamış iş bilgilerinin, üreticiler, tüketiciler ve kamu kurumları ile diğer organizasyonlar arasında elektronik araçlar (Elektronik posta ve mesajlar, elektronik bülten panoları, www teknolojisi, akıllı kartlar, elektronik fon transferi, elektronik veri değişimi vb.) üzerinden paylaşılmasıdır. Elektronik ticaret, her türlü bilgisayar ağları üzerinden, ürün tasarımı, üretilmesi, tanıtımın yapılması, ticari muameleler hesapların ödenmesi ile ilgili tüm etkinlileri kapsar. 

Magnet Adana Web Tasarım olarak size e-ticaret sitesi hazırlarken vereceğimiz hizmetler ve sitenin içerisinde ihtiyaçlarınıza göre güncellenebilir olacak şekilde sunduğumuz seçenekler;

özelliklerini barındıracak şekilde olup arzu edilen firma ve pazar hacmini büyüten nitelikler sağlanmış olur.

Detayli bilgi için tıklayın :  https://adanaeticaret.com/