Teknolojinin ve rekabetin arttığı günümüz şartlarında, tüm şirketlerimizin ve markalarımızın tanıtım filmleri ihtiyacı olmazsa olmazlarımız arasına girmiştir. Şirketin üretim gücünün ve ürünlerin bilinirliğini arttırmak amacıyla yapılması gereken tanıtım videoları, müşteriler ve bayiler için büyük önem taşımaktadır.

Prodüksiyon şirketlerince hazırlanan kurumsal tanıtım filmi metinleri doğrultusunda hazırlanan videolar en etkili sunumlar olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kurumsal tanıtım filmleri, dijital ortamda müşterilere açılan kapıdır. Binlerce Sayfalık metinlerle anlatamadığımız hikayemizi, 3-4 dakikalık videolar ile en etkili şekilde anlatılabildiği, istatistik bilgiler ile sabittir.

Adana Bölgesinde Drone ile tanıtım filimleri çekmekteyiz.Tanıtım Filmi; herhangi bir ürünün, projenin, kurum, şirket veya firmanın ayrıntılı olarak tanıtıldığı video içeriklerdir.

 

Adana Drone ile tanıtım filmi çekimi
Adana Drone ile fotoğraf
Adana Drone ile video
Adana Drone ile 360 derece fotoğraf ve video
Adana Drone ile arazi çekimi
Adana Drone ile 4K havadan çekim
Adana Drone ile klip çekimi

Gülezler Metal için Mag-Net Web tarafından hazırlanan tanıtım filmi ve drone çekimlerimizi aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz 

 

ASSOLAR Vakum cam tüp firma tanıtım filmi Mag-Net Web tarafından özenle hazırlanıp montajlanmıştır.

 

EŞME GIDA için hazırladığımız Tanıtım filmi videomuzu aşağıdan izleyebilirsiniz. Sizlerde bu şekilde prodüksiyon montajı istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.