Apartman Yönetimi Programı

Apartman Yönetimi Programı

Adana Mag-Net Web firmasının lisanslı programı ,apartman yöneticiliği programı e-yöneticim ile yöneticilik artık daha kolay. Kapı kapı dolaşıp bilgilendirme yapmak, aidat toplamak artık eskide kaldı. E - Yöneticim sayesinde apartman, site, toplu konut, iş merkezi ve alışveriş merkezi yönetimi sanal ortama taşınıyor.

Klasik yöntemlerde apartman ve site yöneticileri defter tutarak aidat takibi yapmaktaydılar. E-Yöneticim'le aidat takibinin yanı sıra, mail ve sms ile bilgilendirme, internete bağlı olan her cihazdan takip ve düzenleme yapma olanağı, online tahsilat imkanı, gelir - gider raporlarını inceleme gibi kolaylıklar sağlanmakta.

Ayrıntılı bilgi için: 0322-2355753   0322-2355754 numaralarından arayabilirsiniz.

Artık her işimizi internetten halledebildiğimiz şu günlerde E - Yöneticim'in sunduğu bu imkanlar apartmanlar, siteler yada alışveriş merkezleriyle sınırlı değil.

Program size kullanım alanlarında herhangi bir kısıtlama sunmazken yönetilmesi gereken her alanda kullanabilirisiniz. Ayrıca yazılım belli periyotlarla kendini otomatik olarak yedeklemekte. Yani güvenle bu yazılımı kullanabilirsiniz. Ayrıca sadece yöneticiler değil tüm sakinler tarafından E-Yöneticim incelenebilmektedir. Apartman, site yada iş yeri sakinlerine duyuru panosundan da duyuru verebilirsiniz.

ayrıntılı bilgi için  apartman yöneticiliği programı  linkini tklayabilirsiniz