Adana Web Tasarım Ajansı Hizmetleri

Adana Web Tasarım Ajansı Hizmetleri

Adana Web Tasarım Firması

Teknolojinin bir devrim yaşadığı ve neredeyse internet sitesiz bir firmanın kalmadığı günümüzde,

Web Tasarım Firması  olarak en kaliteli ve profesyonel web ajans hizmetlerini yaklaşık 19 yıldır ülke genelinde başarıyla sunmaktayız. Verdiği hizmetleri internet ortamına taşımak isteyen ortalama bir şirketin ihtiyaç duyduğu hemen her hizmeti, kesintisiz olarak ve müşteri memnuniyetini gözeterek sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Web Tasarım Ajansı olarak hizmet politikamız yaptığımız projeyi, siteyi teslim ettiğimizde değil, müşteri hizmetten tam memnun oluncaya kadar sürdürmektedir. Bu şekilde rakiplerimizin arasından sıyrılıyor ve uzun soluklu çalışmalar yapma fırsatı yakalıyoruz.

Adana Web Tasarım Ajansı olarak verdiğimiz hizmeti şu şekilde sıralayabiliriz:

Web Tasarım (Kurumsal, Kişisel, Portal, Blog vs.)

Neredeyse internet sitesiz bir şirketin kalmadığı günümüzde, fiziksel mağazanızı sanal ortama taşıyarak hem müşteri sayınızı hem de günlük/aylık/yıllık gelirinizi arttırmayı amaçlıyoruz. Bünyemizdeki uzmanların incelemeleri sonucu, rakiplerinizin arasından sıyrılabileceğiniz anahtar kelimeleri buluyor, şirketinizin ruhunu en iyi yansıtan renkleri temel alarak internet sitenizi hazırlıyor, içeriğinizi bu anahtar kelimeler üzerine inşa ediyoruz.

Ayrıca uzun vadeli olarak sitenizin durumunu inceliyor, daha ulaşılabilir kılmak adına gerekli gördüğümüz değişiklikleri de yapıyoruz. Kurumsal hizmetlerin yanı sıra, kişisel internet siteleri, portallar, bloglar da hazırlayarak, pek çok kesimden her bütçeye uygun internet hizmetleri sunuyoruz.

E-Ticaret Çözümleri (Sanal Pos Çözümleri, E-Ticaret Paketleri vs.)

Şirketini internet ortamına taşımayı amaçlayan müşterilerimizin düşünmesi gereken bir başka detay ise sanal pos hizmetidir. İnternet üzerinden satışlar gerçekleştirmek için olmazsa olmaz olan sanal pos hizmeti, firmamız tarafından başarıyla hazırlanıyor, gerekli tüm izinleri alarak internet siteniz üzerinden de satışlar yapabilmenize imkân tanıyor.

İnternet Reklamcılığı (Google Adsense – Google Adwords vs.)

İnternet sitesini hazırlayıp hayata geçirmekle tüm işi bitirmiş olmuyoruz. Hazırlamış olduğunuz internet sitesinin, rakipleri arasından sıyrılmasını sağlamak için arama motoru sonuçlarına yönelik birtakım çalışmalar da yapmamız gerekmekte.

İnternet reklamcılığı çalışmalarımızda, şirketinize en uygun bütçeyi belirleyerek sizin adınıza Google Adwords ve Google Adsense gibi reklam ağlarına katılıyoruz ve şirketinizin arama motoru sonuçlarında görünecek şekilde reklamını yapıyoruz.

Bu sayede belirlediğimiz hedef kitleyi sitenize çekerek potansiyel müşterileri gerçek müşterilere dönüştürme fırsatı yakalıyoruz.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

İnternet sitesi sahiplerinin düşünmesi gereken belki de en önemli detay hiç şüphesiz SEO, yani Arama Motoru Optimizasyonu. Bir internet sitesinin arama motoru sonuçlarında üst sıralarda yer almasına yönelik her çalışmayı kısaca SEO olarak adlandırıyor. SEO hizmetlerimiz arasında, anahtar kelime analizi, site içi ve site dışı link inşası, sosyal medya sitelerinden yapacağımız çalışmaları sayabiliriz.

Bu sayede hem sitenizin tanınırlığını arttırmayı, hem de arama motorlarının gözünde çok daha kaliteli bir görünüm kazanmasını amaçlıyoruz. Çeşitli kaliteli sitelerden sitenize giden linkler bularak, organik bir şekilde sitenizin arama motorları sonuçlarında üst sıralarda çıkmasını sağlamak birinci önceliğimiz.

Sosyal Medya ve SEO İlişkisi

Sosyal medya tanıtımları, bir web sitesine kısa vadede doğrudan tıklama kazandırabileceği gibi, uzun vadede kullanıcı geri dönüşü ve uzun web sitesi oturumları kazandırarak, tanınırlığı artırma ve Google tarafından iyi bir pozisyon sağlanması konusunda da yarar sağlar.

Bu sebeple sosyal medya ve SEO hem doğrudan hem de dolaylı olarak ilişkindir.