Adana Drone Kiralama

Adana Drone Kiralama

Adana Drone Kiralama - Adana Havadan Çekim

Müteahhitlik firmaları, yerel ve ulusal işletmeler, üniversiteler, gayrimenkul firmaları gibi firma tanıtım reklamlarına ihtiyaç duyabilecek her türlü firma ve kuruluşlara hizmet sunduğu gibi özel projelerde de görev almaktayız. 17 yıldır hizmet veren  firmamız birçok projeye imzasını atmıştır. Bunun yanı sıra evlilik teklifleri, düğün çekimleri, açık alan şovları, konser çekimleri ve birçok alanda hizmet sunmaktayız.

Drone çekim işinin sadece drone operatörü olmakla yeterli olmayacağının bilinciyle aynı zamanda görüntü operatörü, video montaj ekibi, kurgu ekibi gibi profesyonel hizmetler de sunmaktayız. Ayrıca günlük olarak da drone kiralıyabilirsiniz.

Adana`da hava çekimi hizmeti verdiğimiz ilçeler şunlardır;

Adana Büyükşehir Belediyesini oluşturan bu ilçelerde hava çekimi hizmet vermekteyiz: Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, ‎Pozantı,‎ Saimbeyli, Sarıçam, Seyhan, Tufanbeyli,‎ Yumurtalık,‎ Yüreğir’dir

Tüm ülke ve yurt dışında hava çekimleri hizmeti sunmaktayız. Proje ve planlamaya göre; kendi aracımız  veya uçak vasıtasıyla tüm il veya ilçelerimize hizmet sunmaktayız.

Ayrıntılı bilgi için: 0322-2355753   0322-2355754  0506-7229890  numaralarından arayabilirsiniz.    

http://www.adanadronekiralama.com/