Yeni web sitemizi ziyaret etmek için tıklayınız

Hakkımızda

 

Adana Mag-Net Web Tasarım ve yazılım Ltd.Şti,  2002 tarihinde hizmet sektörüne girmiş sektörünün öncü firmalarındandır. Bünyesinde, uzman bilgisayar mühendisleri, grafikerler, bilgisayar programcıları,sosyal medya uzmanları, profesyonel web tasarımcıları, mobil uygulama yapan uzmanları bulundurmaktadır. KOSGEB Danışmanlık Hizmetleri vermektedir.

16 yıllık tecrübe ve 5000'in üzerinde kurumsal müşterisi bulunan, profesyonel ekibiyle ISO 9001-2008, TSE ,ISO 10002:2006 gibi kalite belgeleriyle hizmet veren, Adana Web  Tasarım ve Yazılım şirketidir.

Adana Mag-Net Web  tasarım şirketi bilir ki; müşteriyi memnun eden kalite belgeleri veya müşteri bolluğunun özgüveni değil; her işinin, her müşterisinin heyecanını ayrı ayrı yakalaması ve üstün özverili çalışmalarının meyvelerinin takdir edilmesinin mutluluğunu yaşamak, kalitenin en değerli tescilidir

 

Adana web tasarım firmaları ,adana web tasarım şirketleri,

Foto Galeri

Toplam 10 değerli yorum yapılmış.

inan taş


31.03.2012


müşteri memnuniytinize hayranım,özellikle koala ve park zirve sitelerinize hayran kaldım..

İbrahim Kandemir


19.03.2012


Mag-Net Web ailesi ile 2 web sitesi üzerinde çalışma fırsatı buldum, her şeyden önce isteklerimizin doğru algılanması önemliydi, www.koalaproductions.com ve www.koalacasting.com siteleri bizi ve kurumsal yapımızı doğru yansıtabilen iki portal oldu. Halen üzerinde çalıştığımız yeni projeler göteriyorki bağımlılık yapıyorlar. Dikkat edilmeli :) sevgi ve teşekkürlerimiz bu güzel aile için.

Yusuf


19.03.2012


Adana kurtarma şirketi olarak magnet web tasarım ile 7 yıldır çalışıyorum çok memnunum başarılarının devamını dilerim.

Mehmet Batu İnşaat


17.03.2012


Adana\'da web tasarım hizmeti veren kurumsal bir firma bulmakta çok zorlanmıştım. Mag Net Web ile tanıştıktan sonra şirketime ait tüm kurumsal kimlik yapısını Mag Net Web ile birlikte değiştirdim. Çalışan arkadaşların ellerine sağlık.

ersin


14.03.2012


web tasarım ve tasarım konusunda sektöründe öncü firmalardan birisi web tasarım yaptıracakların gözü arkada kalmasın

Emine


14.03.2012


Sağlam firmadır. Kendilerine birkez daha buradan teşekkürlerimi iletmek isterim.

Kamil


14.03.2012


gerçekten çok hızlısınız... özverili çalışmanız ve ilgi alakanızdan dolayı tebrik ederim.

ErSeN06


13.03.2012


çözümleri çok güzel. normalde web sayfası yaptırmaya giderken ve ya sipariş verirken aklınızdan geçenleri tasarımcılara söylersiniz. onlarda anladıkları kadarıyla hemen yapmaya çalışırlar. burada durum tam tersi. siz firmanınızı ve yaptığınız işi söylüyorsunuz. onlar, sizin için en iyi çözümleri önünüze getiriyorlar. gerçekten çok iyi bir firma. herkese tavsiye ederim..

caner deve


13.03.2012


tatlı bir site olmuş..

havva yıldız


13.03.2012


Sitenizi çok beğendim. Başarılarınızın devamını dilerim.

Yorum Ekle

(*) Zorunlu alanlar

CAPTCHA

Resmi görüntülemekte sorun yaşıyorsanız yenileyiniz.

Lütfen bu alana yukarıda gördüğünüz güvenlik kodunu giriniz